Перейти до основного вмісту

Тер.оборона

Друг «Покутяка» презентував у Кропивницькому місію тероборони УДА

24/11/2018 - 10:36

До Кропивницького завітав командир Навчального центру Української добровольчої армії Максим Швець, друг «Покутяка». Доброволець провів презентацію Навчального центру УДА перед ліцеїстами місцевого педагогічного університету, відвідав 30-ту загальноосвітню школу та школу-інтернат ліцей "Сокіл" Кропивницького.

В Одесі представили Обласний територіальний загін УДА

16/09/2018 - 10:59

Вчора, 15 вересня, відбулося представлення Обласного територіального загону УДА «Одещина» та його командирів, де були присутні представники багатьох патріотичних та ветераньских громадських організацій.

Начальник штабу УДА Сергій Ільницький друг Сокіл розповів про структуру та майбутню діяльність загону, яка буде здійснюватись згідно з положеннями законопроекту про «Українську Добровольчу армію».

Нарада - семінар загонів територіальної оборони Української добровольчої армії.

07/09/2018 - 13:09

Вчора у Києві відбулася нарада - семінар загонів територіальної оборони УДА. Основна мета – поділитися здобутками та напрацювання у регіонах, де активно розвивається територіальна оборона.

Тероборона УДА

09/12/2017 - 17:34

Хлопці, які повернулись з передової створюють підрозділи територіальної оборони, на основі Української добровольчої армії. У нових структурах працюють як бійці так і юристи, разом виявлятимуть злісних та нахабних порушників закону.

Підписка на Тер.оборона