Перейти до основного вмісту

Офіційно

Очільник Рівненського осередку ДІЯ Роман Коваль тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень

29/12/2017 - 20:21

Очільник Рівненського осередку ДІЯ Роман Коваль тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень у ГО ДІЯ до з’ясування обставин, що мали місце у раді м. Вараш під час пленарного засідання сесії міської ради.

Таким є рішення правління організації. Ще раз нагадуємо про те, що Українська Добровольча Армія є поза політичним воєнізованим добровольчим формуванням. Символіку УДА використовувати в політичних акціях суворо заборонено! 

Правління ДІЯ : А. Ш. "Богема", Сергій Ільницький "Сокіл", Ростислав Винар "Спис"

Рішення командування: особовий склад, що перейшов в інші добровольчі формування - виключено з лав УДА

25/12/2017 - 11:56

Рішенням командування «Української добровольчої армії», особовий склад, що перейшов в інші добровольчі формування, громадські організації та інші структури - виключено з лав УДА. Дякуємо за вашу службу, бажаємо успіху у вашій роботі в інших організаціях.

На Безпековому форумі у Львові ОРДЛО назвали «Народними республіками»

09/12/2017 - 19:01

Активісти Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» вимагають у Служби безпеки України проведення публічного розслідування інциденту, що нині мав місце на Безпековому форумі у Львові в Українському католицькому університеті. Організатор цього заходу – Львівська міська рада. Форум зібрав під одним дахом українських та закордонних політиків, дипломатів та силовиків. Під час однієї з презентацій організатори форуму продемонстрували мапу України, де окуповані Росією території Луганської та Донецької областей назвали «Народними республіками Донецька та Луганська»

Підписка на Офіційно