Перейти до основного вмісту

УДА

Кадети ліцею–інтернату “Сокіл” пройшли вишкіл в навчальному центрі УДА

07/11/2018 - 11:33

11 кадетів ліцею–інтернату “Сокіл”, що у Кропивницькому пройшли семиденний вишкіл у військово-патріотичному таборі "Юний доброволець" при навчальному центрі Української Добровольчої Армії Дмитра Яроша .

УДА виходить із фронту – куди, навіщо й кого “валитиме” (Інтерв'ю друга "Сокола")

19/10/2018 - 13:46

Для Української добровольчої армії – одного з добровольчих мілітарних підрозділів, які беруть участь в АТО/ООС на Сході, але досі не легалізовані в ЗСУ чи інших силових структурах – настає новий етап.

У Дніпрі на Покрови добровольці пройшлися маршем містом та отримали нагороди

15/10/2018 - 19:21

14 жовтня - свято Покрови та День захисника України став у Дніпрі святом добровольчого руху. Там відбувся масовий зліт бійців «Української добровольчої армії» та активістів Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» зі всіх куточків нашої держави. Дійство стартувало маршем добровольців від Дніпровської ОДА. Бійці добробатів та активісти ДІЯ пройшли урочистою ходою по Дніпру під час якої пронесли бойовий стяг УДА та розгорнули 20-ти метровий прапор України. Опісля, в приміщенні актової зали ДОДА відбулося урочисте нагородження кращих з кращих.

Юнацтво Кіровоградщини пройшло вишкіл у навчальному центрі УДА

18/07/2018 - 22:19

Щоб потрапити до табору учням ЗОШ №30 м. Кропивницького довелося поборотися за перемогу у змаганні за звання “Юного добровольця” і лише 3 учні – Влад Гудзенко, Максим Нестеренко та Сергій Дяченко виявилися найспритнішими і пройшли добровольчий вишкіл, показавши справжню командну роботу. Аналогічне змагання проводилося і для учнів ЗОШ с. Диківка Знам’янського району Кіровоградської області , де діти теж вибороли перемогу у різних конкурсах і тому були рекомендовані до проходження вишколу.

Підписка на УДА