Перейти до основного вмісту

УДА

Юнацтво Кіровоградщини пройшло вишкіл у навчальному центрі УДА

18/07/2018 - 22:19

Щоб потрапити до табору учням ЗОШ №30 м. Кропивницького довелося поборотися за перемогу у змаганні за звання “Юного добровольця” і лише 3 учні – Влад Гудзенко, Максим Нестеренко та Сергій Дяченко виявилися найспритнішими і пройшли добровольчий вишкіл, показавши справжню командну роботу. Аналогічне змагання проводилося і для учнів ЗОШ с. Диківка Знам’янського району Кіровоградської області , де діти теж вибороли перемогу у різних конкурсах і тому були рекомендовані до проходження вишколу.

23 червня у Моршині на Львівщині відкриють музей УДА (АНОНС)

21/06/2018 - 10:29

23 червня на околиці Моршина, що на Львівщині, на спортивній базі "Диверсант" відбудеться відкриття музею Української Добровольчої Армії та вишкільної бази.

Окрім того, там презентуватимуть фотокнигу "Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії Чотири роки війни - бої, побут, герої" та покажуть фільм "Будь добровольцем! УДА - твоя армія".

Внаслідок важкої хвороби сьогодні в Одесі помер друг «Душман»

14/06/2018 - 09:25

Сьогодні вранці в Одесі більше не стало одного з найвідоміших та найхаризматичніших добровольців, бійця 8-го батальйону "Аратта" Української добровольчої армії Володимира Галагана, друга «Душмана». Ще раніше у бійця виявили важку хворобу хребта – метастази проросли майже в усі хребці. Він розпочав курс лікування, однак не зміг побороти важкої недуги.

В Дубно провели в останню путь загиблого добровольця УДА Івана Жукова

28/05/2018 - 20:06

28 травня, в місті Дубно Рівненської області відбулося прощання з Іваном Всеволодовичем Жуковим (позивний Жук), добровольцем окремого повітряно-піхотного загону Української добровольчої армії, який загинув у ніч з 23 на 24 жовтня в Донецькій області внаслідок бойового зіткнення з противником.

Іван Жуков народився в 1968 році. За станом здоров'я в армії не служив, але в січні 2015 року пішов на фронт добровольцем, воював у Пісках в складі 5-го окремого батальйону УДА.

Підписка на УДА