Перейти до основного вмісту

УДА

Допомога «під вогнем» за стандартами НАТО

01/03/2019 - 11:22

26 лютого відбулися планові заняття з відпрацювання практичних навичок першої медичної допомоги потерпілим за стандартами НАТО в «червоній» та «жовтій» зоні. Тренування пройшли у спортивному залі Кропивницької ЗОШ №30. Бійці терзагону УДА та представники ГО «Бойове братство» удосконалювали свої вміння під керівництвом інструкторів третього окремого полку спеціального призначення.

Перші семеро добровольців Кіровоградщини отримали УБД обласного рівня

27/12/2018 - 14:18

Вчора відбулася історична подія у Кіровоградській області. Сімом бійцям 5-го та 8-го батальйонів Української Добровольчої Армії: Сергію Таранусі, Олександру Фабриці, Віталію Руських, Василю Косяченку, Сергію Слюсаренку, Владиславу Середі, а також Лідії Кобилинській вручили посвідчення учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

У Дніпрі Президент вручив добровольцям державні нагороди

17/12/2018 - 20:30

Президент України Петро Порошенко зустрівся у Дніпрі в Музеї Героїв АТО з бійцями – добровольцями та вручив їм державні нагороди.

Кадети ліцею–інтернату “Сокіл” пройшли вишкіл в навчальному центрі УДА

07/11/2018 - 11:33

11 кадетів ліцею–інтернату “Сокіл”, що у Кропивницькому пройшли семиденний вишкіл у військово-патріотичному таборі "Юний доброволець" при навчальному центрі Української Добровольчої Армії Дмитра Яроша .

Підписка на УДА