Перейти до основного вмісту

УДА

Хроніка війни одного дня – десь під Слов’янськом. До річниці створення УДА

20/04/2018 - 08:16

І не лише Слов’янськ: Піски, ДАП, шахта «Бутівка», Щастя, Водяне, Опитне, Гранітне, Авдіївка, Красногорівка, Попасна, Іловайськ, Дебальцево, Світлодарська дуга, Троїцьке…

Курсанти КВІ ім. Героїв Крут зустрілися з добровольцями: комбатом «Червнем» та бійцем «Дублером»

13/04/2018 - 13:39

Сьогодні, 13 квітня 2018 р. у Київському військовому інституті телекомунікації та інформації ім. Героїв Крут відбулась зустріч заступника командувача Української добровольчої армії Андрія Гергерта «Червня» з курсантами.

Визнання добровольців обговорили на спільній нараді в міноборони

07/04/2018 - 11:48

Питання щодо надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих батальйонів обговорили на спільній нараді міністра оборони України Степана Полторака з представниками громадськості, штабу АТЦ та добровольчих формувань. Зустріч відбулася 6 квітня.

"Ми не просимо надати нам статус учасника бойових дій, хоча це важливо. Кожен зробив свій вибір свідомо. Суспільство визнало значиму роль добровольців в стриманні російської агресіі, черга за владою", - зазначив Сергій Ільницький.

Оголошено відбір добровольців від УДА в НУОУ ім. Черняховського

28/02/2018 - 17:22

Оголошено відбір кандидатів від Української добровольчої армії для вступу в Національний університет оборони України ім. І.Черняховського по військово-обліковій спеціальності “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів” й здобуття первинного офіцерського звання «молодший лейтенант».

Координація через Головний штаб УДА, тел. (096) 774 10 60 general.staff.uva@gmail.com

Підписка на УДА