Перейти до основного вмісту

18 червня у Києві відбудеться презентація та тренування національної збірної України на "Іграх Нескорених"

17/06/2018 - 11:24

18 червня у Києві відбудеться  перше знайомство з національною збірною Ігор Нескорених в Україні та відкрите тренування нашої команди. Початок прес-брифінгу о 10 ранку у приміщенні басейну ЦСК ЗС України (пр-т Повітрофлотський, 4). В 11-ій ранку на території ЦСК ЗС України розпочнуться спортивні тренування з плавання, веслування на тренажерах, стрільби з лука, пауерліфтингу, які триватимуть до 13:00.

Тренування з атлетики та велоспорту розпочнуться о 16:00 на стадіоні “Піонер” (вул. А. Туполєва, 22 д) та будуть тривати до 17:30. Акредитація журналістів  -  за телефоном: (063) 888-11-41 (Оксана) або o.pashkevych@stratcomua.org.

Нагадаємо, до складу національної збірної України, яка візьме участь у фінальній частині «Ігор Нескорених» що пройдуть цьогр року в Сіднеї  потрапив начальник штабу «Української добровольчої армії» Сергій Ільницький, «Сокіл». "Ігри Нескорених" – міжнародні параолімпійські змагання для військовослужбовців і ветеранів, котрі отримали поранення, інвалідність під час виконання службових обов`язків та проходження військової служби. Засновником цих змагань є британський принц Гаррі.

Більше інформації тут