Перейти до основного вмісту

Активіст ДІЯ влаштував безкоштовний відпочинок для сімей загиблих та поранених добровольців

05/07/2018 - 15:26

Бійці Української добровольчої армії та інших добробатів, а також їх сім’ї, загалом понад 100 чоловік, мали можливість безкоштовно відпочити на березі чорного моря у місті Коблево в розкішному готельному комплексі «Central Koblevo”. Дозвілля для цих людей за власний кошт організував власник закладу та активіст «Державницької ініціативи Яроша» Одещини Роман Покровський.

З 1-го по 17-те червня в розпорядженні відпочивальників були всі блага готельного комплексу: басейн, пляж безкоштовне триразове харчування. Також для них організували культурну програму: відвідини аквапарку, екскурсію в дельфінарій, дискотеки, тощо.

«Я з рідними вперше за останні 5 років побувала на відпочинку, та ще й такому крутому! А для донечки це взагалі був перший в її житті відпочинок на морі. Дякую за можливість поспілкуватися із побратимами та за нових чудових друзів!», - ділиться враженнями від відпочинку на своїй сторінці у Фейсбук, одна з учасниць заїзду - Лариса Андрєєва.

«Ми старалися, щоб у списки відпочивальників першочергово потрапили сім’ї загиблих. Чоловіків там було мало. В основному були дружини або бабці з дітьми. Організацією заїзду безпосередньо займалася керівник медбату «Госпітальєри» Яна Зінкевич», - розповіла координатор «Державницької ініціативи Яроша» Одещини Наталія Кручиніна.

Зі слів активістки, це не одноразова акція. На кінець сезону планується новий заїзд з повним пансіоном в готель «Central Koblevo» для сімей бійців-добровольців з УДА.