Перейти до основного вмісту

Активісти ДІЯ підтримали всеукраїнську акцію “Ні! Виборам за законом Януковича”

06/09/2018 - 16:20

Сьогодні близько сотні активістів Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» з різних куточків України приїхали до Києва, аби взяти участь у всеукраїнській акції “Ні! Виборам за законом Януковича”. Різні політичні сили та громадські організації зібралися нині на площі перед Верховною Радою України на підтримку виборчої реформи, яка покликана заборонити під час виборів політичним партіям формувати так звані «закриті списки» кандидатів у депутати в Парламент, також вибори б мали проводити за пропорційною системою.

«В новому виборчому законі є нова норма – відкриті партійні списки. Важливо, щоби люди обирали людей, а не кота в мішку. Знали хто це, чим дихає і так - по всій Україні. Зараз на цьому майдані перед Верховною радою за прапорами політичних сил людей не видно. Це дуже схоже на глас вопіющого в пустелі, коли є прапори, а де люди? Поки ми не подолаємо основну нашу проблему – домовитися і діяти за чіткими правилами, які ми самі для себе встановимо, ми, на жаль, будемо приречені на поразку у своїй власній країні», - зазначив під час виступу зі сцени очільник Національного руху «ДІЯ» Андрій Шараскін, «Богема».
Ще один представник «ДІЯ» Тарас Стецьків під час свого виступу наголосив, що українцям сьогодні потрібні нові правила, за якими ми повинні навчитися жити і всі ці правила виконувати. Мовляв, за це стояли всі три українські революції, але їхніми плодами, нажаль, тоді скористалися олігархи.
«Зміну правил ми починаємо зі зміни виборчого закону. Перші правила, які повинні змінитися – правила проведення виборів. Люди мають обирати партії, які мають ідеї і людей, які в цих партіях здатні ці ідеї втілити в життя. От такі правила, товариство, дають нам шанс, а старі правила нам не дають жодних шансів . І нам часто говорять: скільки б ви не виходили на майдани, у вас шансів нема. І я можу вам сказати, що вони нам так завжди говорили і якби ми їх слухали, то б не було української держави .Нас тут, люди, наступного разу має бути в десять раз більше. Повірте, єдине, чого вони можуть злякатися, єдине, що заставить їх йти на поступки – це наша масовість», - виголосив з трибуни Тарас Стецьків.
Активісти, які нині прийшли під Верховну Раду, обіцяють зібратися знову. Наступного разу в значно більшому складі.