Перейти до основного вмісту

Ярош зустрівся з Наєвим та спростував фейк про захоплення СБУ баз УДА

25/07/2018 - 09:19


Командувач Української добровольчої Армії Дмитро Ярош провів зустріч з командувачем Операції Об'єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим і начштабу ООС генерал-майором Валерієм Залужним. Про це Дмитро Ярош написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Зустрілися, обмінялися інформацією, обговорили дійсність і перспективи, завірили один одного, що тільки в єдності - сила, і що люди, об'єднані ідеєю державності української нації, здолають будь-якого ворога, в першу чергу - Московську імперію, та домовилися випити разом у Донецьку по 100 грам після звільнення Донецької та Луганської областей. Про Крим теж не забули», - пише у своєму пості Дмитро Ярош.

По до розі на цю зустріч, додає Ярош, йому переслали фейкове відео, де «Альфа» СБУ захоплює одну із баз батальйонів УДА.

«Дякую ворогам за черговий безкоштовний піар СБУ і УДА, але при цьому, офіційно заявляю: "Тилові бази 5-го, 8-го Окремих батальйонів, Окремого легкопіхотного загону "Волинь", медичного батальйону "Госпітальєри", Служби військової розвідки, Навчального центру, Територіальних загонів Української Добровольчої Армії працюють у штатному режимі. Передові оперативні бази також", - констатує Дмитро Ярош.

Очільник УДА також жартома зазначив, що з 2015 року всі бази УДА вже були "захоплені СБУ", мовляв  там завжди перебувають представники військової контррозвідки, а сама УДА підпорядкована Командуванню ООС.