Перейти до основного вмісту

Чи буде газ в Авдіївці? Активісти судяться з Жебрівським та Малихіним через зрив опалювального сезону.

07/02/2018 - 18:50

Вчора в Донецькому обласному адміністративному суді відбулося підготовче засідання за позовом заступника ГО «ДІЯ» в Донеччини Антона Воронова проти місцевої військово-цивільної адміністрації. Активіст звинуватив владоможців в бездіяльності щодо зриву опалювального сезону в Авдіївці.

Антон Воронов вимагає визнати, що голови Військово-цивільної адміністрації Донеччини та Авдіївки Павло Жебрівський та Павло Малихін навмисно затягують вирішення питання з газопостачанням міста та нічого не роблять для того, щоб забезпечити населення альтернативними джерелами опалювання. Також Воронов наполягає на тому, щоб притягти в якості третьої сторони відповідача за позовом Президента України Петра Порошенка, бо саме він назначав на керуючі посади Жебрівського та Малихіна.
«Ситуація з газопостачанням Авдіївки, а також прилеглих до неї територій не вирішується з 2015 року, хоча згідно статті 1 Закону України про військово-цивільні адміністрації, ВЦА створюються для забезпечення безпеки і нормалізації життєдіяльності населення. Керівники ВЦА мають кошти і наділені повноваженнями для того, щоб запобігти гуманітарній катастрофі в Авдіївці. Ми вимагаємо, щоб винні були в законний спосіб покарані!», - зазначив Антон Воронов.
Представники військово-цивільної адміністрації підготували заперечення на позов активіста. Ухвалою суду було збільшено кількість відповідачів до 4 чоловік, долучили ще юридичних осіб публічного права ВЦА Авдіївки та Донецької області. Відтак, засідання суду перенесли на 27 лютого для ознайомлення позивача з відзовою.