Перейти до основного вмісту

Члени родин загиблих добровольців на Львівщині отримають пільги від місцевої влади

05/06/2018 - 22:40

Сьогодні депутати Львівської обласної ради внесли зміни до положення «Про комісію з визнання бійців-добровольців АТО». У ньому з’явився пункт «член сім’ї загиблого бійця-добровольця АТО». Відтепер родини полеглих бійців добробатів отримають матеріальну допомогу та такі самі пільги на Львівщині як і бійці-добровольці.

Для  визнання статусу члена сім’ї загиблого бійця-добровольця АТО особа повинна буде надати такі документи: довідку або клопотання керівника добровольчого формування про загиблого, письмові свідчення не менше як двох свідків з числа осіб, які разом із загиблим (тим, хто пропав безвісти) воювали, документи, що підтверджують статус члена сім’ї. Відповідний статус зможуть отримати батьки, одне із подружжя або діти добровольців.

«Я хочу наголосити, при ДІЯ Львівщини працює «Правовий центр для воїнів АТО».  Там  добровольці, які ще не виробили  статус бійця-добровольця, а також - члени сімей загиблих захисників отримують безкоштовні юридичні консультації та зможуть оформити усі необхідні документи для подання на підтвердження статусу добровольця», - зазначив очільник ДІЯ Львівщини Валентин Середюк.

Джерело: ДІЯ Львівщини