Перейти до основного вмісту

Дмитра Яроша заочно засудили в ОРДЛО до 12 років тюрми

04/07/2018 - 10:30

Так званий "український народний трибунал" що діє на тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської областей засудив командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша до 12 років позбавлення волі у в'язниці за нібито "співучасть в скоєнні терактів". 

Разом з ним подібні вироки отримали ще 9 українців: голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, український бізнесмен і колишній губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, генпрокурор України Юрій Луценко, головний редактор сайту "Новости Донбасса" Олексій Мацука, колишні в.о. гепрокурора Олег Махніцький та Юрій Севрук, екс-губернатор Донецької області Сергій Тарута, колишні генпрокурори України Віктор Шокін і Віталій Ярема Про це повідомляє ТАСС, з посиланням на підконтрольні бойовикам ЗМІ.


Зазначається, що так званий "УНТ" провів більше 40 судових засідань, де розглядав кримінальні справи "із суворим дотриманням Кримінально-процесуального кодексу України".


Суворіший за Яроша вирок отримав генпрокурор Юрій Луценко – 13 років ув’язнення, а колишнього очільника Дніпропетровщини Ігоря Коломойського засудили до довічного ув’язнення. З цього приводу Дмитро Ярош написав жартівливий коментар на своїй сторінці у Фейсбук.

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованому Луганську таке утворення як "український народний трибунал" заочно засудило президента Петра Порошенка, і ще сімох представників влади України до довічного ув'язнення.

За матеріалами Української правди