Перейти до основного вмісту

Допомога «під вогнем» за стандартами НАТО

01/03/2019 - 11:22

26 лютого відбулися планові заняття з відпрацювання практичних навичок першої медичної допомоги потерпілим за стандартами НАТО в «червоній» та «жовтій» зоні. Тренування пройшли у спортивному залі Кропивницької ЗОШ №30. Бійці терзагону УДА та представники ГО «Бойове братство» удосконалювали свої вміння під керівництвом інструкторів третього окремого полку спеціального призначення.

Відпрацьовували надання допомоги в найскладніших фронтових умовах, для чого ситуативно створили наближені до бою умови. Бійці використовували сучасні засоби з надання першої медичної допомоги потерпілим, завдання виконували в повному військовому спорядженні.

"Майже всі бійці терзагону є учасниками АТО, тепер ООС, на належному рівні володіють даними навичками, проте без систематичного повторення практичні моменти використовувати стає складніше. Таким чином, військові актуалізували необхідний досвід і у разі потреби будуть готові надати необхідну медичну допомогу не лише в умовах бою , а можливо, врятувати чиєсь життя у мирному житті", - зазначив комадир територіального загону УДА та ГО ДІЯ Кіровоградської області Ігор Козуб