Перейти до основного вмісту

Друг «Покутяка» презентував у Кропивницькому місію тероборони УДА

24/11/2018 - 10:36

До Кропивницького завітав командир Навчального центру Української добровольчої армії Максим Швець, друг «Покутяка». Доброволець провів презентацію Навчального центру УДА перед ліцеїстами місцевого педагогічного університету, відвідав 30-ту загальноосвітню школу та школу-інтернат ліцей "Сокіл" Кропивницького. Разом з тим про діяльність УДА і розбудову тероборони на місцях «Покутяка» розповів в ефірах місцевих ЗМІ

Важливим елементом розбудови Української Добровольчої Армії є підготовка молоді до служби в ЗСУ, тому розбудова стосунків з навчальними закладами є пріоритетною , адже сьогодні це  не просто учні та студенти , а завтра -  кадровий резерв та обороноздатна сила нашої держави.  Друг «Покутяка» пояснив спудеям педуніверситету  місію проведення вишколів для дорослих та дітей, окреслив навчальні програми та умови перебування в Навчальному центрі УДА. Так, Максим  Швець наголосив, що в НЦ УДА  стержнем є ідеологічна підготовка у поєднанні з основними дисциплінами: бойовою підготовкою, тактикою, мінною безпекою, медициною.

Відвідини ЗОШ №30 у Кропивницькому стали продовженням співпраці навчального закладу та УДА, адже школярі з минулого року вивчають історію українських добровольців, збирають волонтерську допомогу для бійців на фронті, є учасниками змагань на звання "Юний доброволець" за результатами якого троє юнаків пройшли влітку вишкіл в НЦ УДА. 

Справжньою подією став візит очільника  Навчального центру УДА  до школи-інтернату ліцею "Сокіл". У жовтні 2018 року кращі курсанти ліцею пройшли вишкільний табір в розташуванні НЦ.  Друг «Покутяка» урочисто вручив шеврони "Юний доброволець" 10 юнакам та дівчатам, які успішно завершили вишкіл, а трьом курсантів було вручено ще й відзнаку "Дубове листя".

Також, Максим Швець у Кропивницькому провів перемовини з головою Кіровоградської облради Олександром Чорноіваненком щодо фінансування вишкільних таборів для підлітків та зустрівся з  обласним військовим комісаром Ярославом Кучером. З останнім керівник НЦ УДА обговорив співпрацю  в сфері військово-патріотичного виховання молоді. Завершився візит «Покутяки» участю у зборах обласної Спілки офіцерів.