Перейти до основного вмісту

ГП «Захисти свій голос» облаштує в день виборів у Києві прес-зону і координаційний центр

27/03/2019 - 15:53

31 березня, у день виборів, Громадянська платформа «Захисти свій голос» облаштує у Києві координаційний центр та прес-зону. Майданчик працюватиме на Хрещатику, 34, 3 поверх (телефон «гарячої лінії» - 0673005007). Про це на прес-конференції «Контроль за виборами он-лайн: суспільство в дії», що пройшла нині в УКМД, розповів представник ГП «Захисти свій голос» та очільник ГО "ДІЯ" Андрій Шараскін, «Богема». Він закликав, усю активну проукраїнську громадськість долучатися до цієї ініціативи та спільно протидіяти порушенням на виборах Президента України 2019.

Нагадаємо, Громадянську платформу «Захисти свій голос» презентували 14 березня цього року на засіданні Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України». Бійці добробатів, представники волонтерського цеху та громадськість об’єдналися навколо спільної мети - не допустити фальсифікації на грядущих виборах Президента України.

«Як добровольці і волонтери цієї війни, ми прийняли заяву, що не можемо залишитися осторонь цих процесів. Ми прийняли важливе рішення, про те, що будемо займатися моніторингом чесності, прозорості, впливати на це наскільки можемо і робити це відкрито і публічно. Ми створили платформу громадянських ініціатив «Захисти свій голос», це вилилося у спостерігачів, мобільні групи, в областях України, які покривають ОВК. Ці групи працюють вже сьогодні. Налагоджений зв’язок з штабами кандидатів», - каже Андрій Шараскін
Разом з тим, доброволець зазначив , що на активістів ГП «Захисти свій голос» адміністративна машина вже чинить тиск. Зокрема, в багатьох окружних виборчих комісіях не хочуть реєструвати активістів як офіційних спостерігачів.

«Дуже багато наших спостерігачів дотягнули до 25-го, і в третині ОВК, прийняли до розгляду, але не видали посвідчення. Є перешкоджання на цьому етапі. Наше завдання зробити публічним, добитися, щоб це було зафіксованим і внесеним в ЄРДР» - зазначив Андрій Шараскін
Нагадаємо, представники ГО що входять в Громадянську платформу «Захисти свій голос» отримали дозвіл в ЦВК бути офіційними спостерігачами на виборах Президента України 2019.