Перейти до основного вмісту

Кияни вшанували День добровольця.

14/03/2018 - 18:39

Сьогодні, 14 березня у м.Києві у сквері «Доброволець» відбулось вшанування Дня українського добровольця.
Кияни, студенти, Голова Деснянського району Києва та воїни добровольчих формувань – УДА, УНСО, бат. ім. Кульчицького, ДУК та ін. провели урочистий мітинг, де відбулась благословенна панахида, вручення нагород добровольцям та покладання квітів до пам’ятника «Героям-добровольцям».

«Сьогодні ми віддаємо шану добровольцям та згадуємо тих хлопців, які віддали своє життя і, - це правильно бо живучи на цьому світі ми не маємо забувати про вічність. Господь за нашими молитвами приєднає їх у вічне царство.» - сказав військовий капелан у вітальному слові.
Перед присутніми виступили ветерани бат. Кульчицького, ДУК та висловив слова вдячності Голова Деснянського району Києва Заболотний Г.В.:
«В цей день потрібно говорити про те, що зробили добровольці для країни, мені хотілось би подякувати вам, воїни, ті хто живі, дякую тим хто віддали життя, дякую матерям, які виховали воїнів, дякую тим волонтерам, хто допомагає наближати перемогу».

Заболотний Григорій, представник Української добровольчої армії сказав: « Чотири роки тому розпочався важливий для нашої країни добровольчий рух. Велика шана тим хлопцям які пішли на фронт, вічна пам’ять тим, хто полягли, вони в наших серцях і пам'яті. А ми, ті хто повернувся - маємо пам'ятати що працювати треба й зараз, виховувати молодь, показувати власний приклад боротьби, тоді ми обов'язково переможемо».