Перейти до основного вмісту

Нарада - семінар загонів територіальної оборони Української добровольчої армії.

07/09/2018 - 13:09

Вчора у Києві відбулася нарада - семінар загонів територіальної оборони УДА. Основна мета – поділитися здобутками та напрацювання у регіонах, де активно розвивається територіальна оборона.

Зокрема, такі загони працюють у напрямку мобілізації, військово – патріотичного, національно – патріотичного виховання молоді. Беруть участь у підтримці громадського порядку та охороні державного кордону, допомагають СБУ у виявленні ворогів України, а також протидії «5-й колоні».
Відбувається системне витворення середовища ДІЯ та УДА, також залучаються люди з інших середовищ, котрі виявляють бажання вдосконалити свої вміння та отримати нові знання. Активно вишколюються люди як на місцях в обласних осередках загонів, так і у Навчальному центрі УДА. Підготовку проходять по наступних дисциплінах: саперна справа, розвідка, медичний вишкіл, ідеологічна підготовка та інші. Кожен інструктор у таких загонах має бойовий досвід.
Територіальна оборона активно співпрацює з правоохоронними, державними структурами у своїх містах та має високий рівень довіри від місцевих жителів. Перейнявши світовий досвід Естонії, Литви, Швеції, Швейцарії, Польщі, США та інших країн, і задіявши свій бойовий досвід, добровольці УДА активно розвиваються у даному напрямку. Загони працюють: Січеславська, Львівська, Одеська, Рівненська, Івано – Франківська, Кропивницька області, де самі координатори відокремлених підрозділів ГО «ДіЯ» та командири загонів територіальної оборони УДА, активно розвивають даний напрямок на місцях. Результатом такої роботи є те, що все більше людей в областях та районах долучаються до загонів територіальної оборони.