Перейти до основного вмісту

Підтримати патріота

07/02/2018 - 17:54

Активісти ГО ДІЯ Кропивницького нині прийшли під стіни міського Кіровського суду аби підтримати Дмитра Завражного. Цей чоловік улітку минулого року на мості над дорогою біля заводу «Червона зірка» зірвав банер з надписом «Єлесаветград» та привседюдно спалив його (Назву Єлесаветград місто отримало після знищення Катериною ІІ Запорізької Січі).

Свою акцію Дмитро присвятив всім героям, які протидіють російським окупантам на Сході країни та Дню Незалежності України. Як пояснив тоді активіст, чисельні звернення до СБУ стосовно антиконституційного банера результату не дали, тож він вирішив самотужки зірвати та знищити його.
Для Дмитра за виявлення своєї патріотичної позиції адвокати позивача (позивач , власник заводу «Червона зірка» - Павло Штутман) вимагають покарання за статтею 296 «хуліганство». За санкціями статті підсудному може загрожувати ув’язнення до на строк до п'яти років. Активісти ВП ГО «ДІЯ» Кропивницького ініціювали акцію на підтримку Дмитра Завражного . Координатор цієї організації Ігор Козуб закликав патріотів та інших небайдужих мешканців міста, прийти під стіни досі недекомунізованого Кіровського суду Кропивницького та підтримати побратима.
«Ситуація просто кричуща – у нашій країні 4-тий рік війна з Росією, а в тилу процвітає «рускій мір». На підприємствах Штутмана йде відкритий бойкот нової назви міста та пропаганда імперської назви «Єлисаветград». Однак, громадяни-патріоти часто самі переймають на себе державні функції, коли відповідні органи відверто «гальмують» процес державотворення. І ми мусимо підтримати їх», - зазначив Ігор Козуб
Дмитро Завражний, а також люди, які прийшли підтримати його нині вироку не дочекалися. Суд перенесли на два дні. Активісти обіцяють тримати процес під контролем.