Перейти до основного вмісту

А. Шараскін: «Завершення і становлення Української держави приведе до знищення такого утворення як російська імперія»

09/02/2018 - 18:19

Сьогодні у Києві відбуваються V Бандерівські читання за темою: «Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів».
З вітальним словом від Української добровольчої армії, бойових побратимів та війська українського виступив керівник ГО «ДІЯ» Андрій Шараскін «Богема».

«Хочу сказати чого ми всі очікуємо. Перше - це внутрішньоукраїнський фактор. Ми дуже чітко усвідомили від початку війни, що кров людська не водиця. Перебуваючи в окопі, відчуваючи лікоть свого побратима і чітко знаючи, де твій ворог, в цей конкретний момент нам абсолютно все одно, якою мовою розмовляє наш побратим, якого він віросповідання, які у нього політичні погляди тому, що наша війна триває.
Друге - геополітичний момент. Нам варто повернутися до землі, дуже чітко зрозуміти свою місію на землі, як у людства.
І третє - завершення і становлення Української держави приведе до знищення такого утворення як російська імперія. Дуже чітко буде тоді зрозуміло, які ж цінності рухатимуть новими міжнародними зв’язками. Найважливішим завданням буде встановити нову систему горизонтальних зв’язків між народами, між націями і тоді ми зможемо претендувати на абсолютно іншу цивілізаційну парадигму. У 2014р. і до цього часу українці дуже чітко і твердо сказали: «Ми готові! Ми боремося за цінності». Світ підтримав, а потім злякався. Тому, що звикли жити за інтересами.
Дуже сподіємося, що ці V Бандерівські читання принесуть консолідований документ, який можна буде брати на знамено нашої спільної Перемоги» - зазначив керівник ГО «ДІЯ» Андрій Шараскін «Богема».