Перейти до основного вмісту

Сергій Ільницький, «Сокіл» - капітан Національної збірної України на «Іграх Нескорених» 2018

15/08/2018 - 14:14

У Києві на Трухановому острові пройшли другі відкриті тренування збірної України на «Іграх Нескорених» 2018. На офіційній прес- конференції було представлено капітана збірної Іnvictus Games Team Ukraine 2018 Сергія Ільницького, друга «Сокола» (ветеран ЗСУ, доброволець Української добровольчої армії), за котрого команда проголосувала одноголосно. Сам капітан збірної бере участь у двох спортивних дисциплінах: веслування на тренажері та пауерліфтинг.

У складі нащої збірної 15 учасників, серед них 14 чоловіків і одна дівчина. Учасники мали змогу випробувати сили у стрільбі з лука, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу та велоспорті. Особливістю даних змагань є те, що участь у них можна взяти лише один раз. Це робиться з метою аби залучити якнайбільшу кількість ветеранів до участі у них.

Капітан Збірної – 2018 Сергій Ільницький зазначив, що девіз збірної «Бійці, чия воля сильніша за тіло» повністю відповідає дійсності, адже команда має дуже високий моральний дух і налаштована на досягнення найкращого результату.

Наразі триває активна підготовка спортсменів до участі в іграх, зокрема вони не лише вправляються в своїх дисциплінах, але й отримують ґрунтовну теоретичну підготовку.
Нагадаємо, поїде збірна до Сіднею 17 жовтня 2018. Змагання пройдуть з 20 по 27 жовтня.