Перейти до основного вмісту

У Кропивницькому «Богема» зариблював водосховища та зустрівся з містянами і студентами

28/09/2018 - 12:06

Очільник  Національного руху  “ДІЯ” Андрій Шараскін побував на Кіровоградщині. Основною метою поїздки була підтримка бізнес-ініціативи побратимів  Ігоря  Козуба та Романа Бойка по зарибленню червонокнижними видами риб (осетрові, стерлядь) водосховищ, на котрих планується господарська діяльність. Цей проект передбачає залучення та  працевлаштування ветеранів російсько-української війни, зокрема добровольців.  “Богема” особисто взяв участь в зарибленні водойм, і підтримав кропивничан на ранніх стадіях реалізації проекту “Аквафармінг Кропивницький”.

Опісля, в  обласному художньому музеї відбулася зустріч з місцевою інтелігенцією. Містянам  Андрій Шараскін розповідав  фронтові історії, а також подробиці про зйомки художнього фільму «Кіборги». Доброволець був причетним до написання сценарію цього фільму: його розповіді про ДАП лягли в основу створення військової саги. Більше того «Богема» став прототипом головного героя фільму «Серпня».


Наступного дня очільник «ДІЯ» відвідав прямий ефір місцевого телебачення, зустрівся  з  студентами місцевого Педагогічного університету та побував в музеї 3-го полку спецпризначення, де екскурсію провів сам командир цього полку Олександр Трепак, “Редут”, котрий разом з “Богемою” став одним з символів оборони Донецького аеропорту.

 Також Андрій Шараскін провів зустріч з обласним воєнкомом  Ярославом Кучером,  на якій обговорив можливість спільної підготовки місцевих територіальних підрозділів оборони.

Джерело: "ДІЯ" Кропивницька