Перейти до основного вмісту

Юнацтво Кіровоградщини пройшло вишкіл у навчальному центрі УДА

18/07/2018 - 22:19

Щоб потрапити до табору учням ЗОШ №30 м. Кропивницького довелося поборотися за перемогу у змаганні за звання “Юного добровольця” і лише 3 учні – Влад Гудзенко, Максим Нестеренко та Сергій Дяченко виявилися найспритнішими і пройшли добровольчий вишкіл, показавши справжню командну роботу. Аналогічне змагання проводилося і для учнів ЗОШ с. Диківка Знам’янського району Кіровоградської області , де діти теж вибороли перемогу у різних конкурсах і тому були рекомендовані до проходження вишколу.

Серед юнаків були також і діти учасників АТО, діти з малозабезпечених сімей та діти-сироти, а також - ліцеїст ліцею “Сокіл” Андрій Ісаєв.
Кожен день починався з підйому та ранкової руханки. Підкріпившись фізично, юні добровольці починали інтелектуальне навчання та відпрацьовували практичні військові навички, освоїли також основи надання медичної допомоги в умовах війни, основи самооборони, патрулювання, заняття з тактики. Діти вивчили “Декалог націоналіста”, а проміжні тестування та іспити показали, що юнацтво хоче, може та прагне до нових, трохи незвичних, але необхідних знань в умовах війни. Успішно здавши іспит, всі курсанти з Кіровоградської області отримали посвідку та шеврон “Юного добровольця”, а найуспішніші отримали до шеврона ще й знак дубового листя.
До кінця табору учні та інструктори стали справжньою згуртованою командою. Хочемо подякувати за сприяння в організації вишколу підприємцям з Кропивницького – Олександру Крившенку та Дмитру Вінницькому.