Перейти до основного вмісту

В Одесі представили Обласний територіальний загін УДА

16/09/2018 - 10:59

Вчора, 15 вересня, відбулося представлення Обласного територіального загону УДА «Одещина» та його командирів, де були присутні представники багатьох патріотичних та ветераньских громадських організацій.

Начальник штабу УДА Сергій Ільницький друг Сокіл розповів про структуру та майбутню діяльність загону, яка буде здійснюватись згідно з положеннями законопроекту про «Українську Добровольчу армію».

Детально із законопроектом про УДА можна ознайомитись за цим посиланнямОсновним завданням новоствореного загону УДА «Одещина» є виконання заходів, спрямованих на територіальну оборону, скоординований та підготовлений комплекс дій в рамках чинного законодавства на підтримку цілісності держави.

В подальшому представники територіального загону братимуть участь у практичних навчаннях, під час яких відпрацьовуватимуть навички тактичної медицини, вогневу і тактичну підготовку, інженерно-саперну справу, військову топографію та інше.

До складу загону можуть долучитися представники різних ГО, мета діяльності яких – збереження миру в Україні і зокрема в Одеському регіоні, недопущення реваншу проросійських сил та протидія всім проявам сепаратизму. Новостворений загін не має політичного забарвлення, натомість вирішуватиме виключно питання безпеки в Одесі та Одеській області.