Перейти до основного вмісту

З Різдвом Христовим з передової!

06/01/2018 - 10:00

Надсилаємо найщиріші вітання з Різдвом Христовим з передової де наших противників видно не тільки в бінокль чи тепловізор, а нерідко й неозброєним оком. Ворог злиться, що ось уже четвертий Новий рік Україна зустрічає в стані війни й не здається перед російсько-сепарським натиском, а навпаки – помалу повертає загарбані території. Поверне їх усіх! У цьому не треба сумніватися ні на йоту, бо з нами правда і з нами Бог.

Дуже скоро до нас прийде Різдво й у черговий раз сповістить про прихід у світ Ісуса Христа. Тут, на «передку», в цей час напруга буде особливою. Лихе, як кажуть, не дрімає, й коли настає час народження Сина Божого у світі, всі темні сили лютують. Тоді ми найбільше чекаємо провокацій з іншого боку. Але як Христос переміг зло, так і ми переможемо агресора, бо з нами Сам Спаситель світу. Та перемога сама собою не приходить. За неї треба боротись не тільки на фронті.

Наша перемога тут – це ваша праця на мирній території. Це – жертовність волонтерів. Це – ваші молитви за нас! Згадайте пісню Зиновія Медюха «Молитва на Різдво» про те, як молитва дівчинки Оленки за тата вберігає воїна від смерті, й, коли сядете за святковий стіл, помоліться також і за всіх тих, кому випала доля ризикувати своїм життям заради того, щоб мирно жили всі українці на своїй, Богом дарованій і благословенній землі.

Ми, воїни Української Добровольчої Армії, щиро бажаємо, щоб перемога в цій війні принесла нам у Новому році такий довгоочікуваний мир, щоб українці не покидали масово свою державу в пошуках заробітків, а створили такі умови, щоб можна було жити гідно та заможно на своїй землі, щоб Різдвяна радість, яка засвітиться в наших очах на Святвечір, не згасала протягом цілого року! А кожен із воїнів-добровольців тут, на передовій, каже: Не дам я свою країну рвати тирану з Москви! Вільна вона, єдина сьогодні й на вічні віки!

З повагою, бійці Української добровольчої армії, автор друг Єгер